2021.03.01.

Rendezőasszisztens | Álláshirdetés

A Kultkikötő kulturális pályázatot hirdet rendezőasszisztens pozíció betöltésére

Csapatunkba keressük színházi gyakorlattal rendelkező, megbízható, precíz, rugalmas munkatársunkat!

FELADATOK:

  • A rendezőasszisztens részt vesz a megvalósítandó darabok színpadra állításának teljes folyamatában a produkciós terv előkészítésétől a bemutatóig.
  • A próbaterv betartását figyelemmel kíséri, ennek érdekében szervezi meg a produkció létrejöttéhez szükséges különböző tevékenységek és feladatok összehangolását a rendező irányítása mellett. A rendező igényeit, kéréseit, utasításait folyamatosan közli az érintettekkel (produkciós vezető, gazdasági osztály, díszlet- és jelmeztervező, bútoros-kellékes, világosító… stb.).
  • A próbák folyamán rendezőpéldányt készít, melyben rögzíti a rendező által beállított jelenetek minden lényeges elemét.
  • A rendezővel történt megbeszélések alapján kiírja a próbatáblát.
  • Részt vesz a kiírt produkciók felújító próbáin és a beugrópróbákon, s ha szükséges, önállóan vezeti le azokat.

ELŐNY:

  • Hasonló munkakörben, kulturális/művészeti (elsősorban színházművészeti) területen szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Idegen nyelvtudás

  • fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel, fizetési igény megjelöléssel az [email protected] e-mail címen

HATÁRIDŐ: 2021. március 15. (hétfő) 24.00 óra.

Jegyvásárlás