2020.10.22.

Kulturális menedzser | Álláshirdetés

Az Összpróba Alapítvány pályázatot hirdet kulturális menedzser pozíció betöltésére

Az Összpróba Alapítvány 2003-as alapítása óta alaptevékenységébe tartoznak az összművészeti táborok, workshopok és tehetséggondozó foglalkozások szervezése, iskolai drámafoglalkozások lebonyolítása, és saját színházi produkciók létrehozása.

FELADATOK:

  • az ifjúsági és  fiatal felnőtt korosztály  éves edukációs programjának kidolgozása és szervezése
  • budapesti és vidéki workshop-ok lebonyolítása
  • műhelymunkák, színjátszó körök rendszeres koordinációja
  • színházlátogatások szervezése
  • táborok megszervezése és lebonyolítása
  • állandó kapcsolattartás a korosztállyal
  • pályázatfigyelés, pályázatírás és megvalósítás
  • online platformok kezelése
    • weboldal rendszeres frissítése
    • közösségi média kezelése
  • adminisztrációs és titkári feladatok ellátása
  • részvétel és riportolás a rendszeres időközönként megtartott megbeszéléseken

ELVÁRÁSOK:

  • színházi ismeretek és/vagy az érintett, ifjúsági korosztály ismerete
  • proaktív hozzáállás, kezdeményezőkészség
  • büntetlen előélet
  • kiváló kommunikációs és szervező képesség
  • precizitás, sikerorientáltság
  • pozitív, nyitott személyiség
  • önálló munkavégzésre való alkalmasság
  • differenciált, párhuzamos feladatvégzés
  • felhasználói szintű számítógépes és webes ismeretek

ELŐNYT JELENT:

  • színházi/előadó-művészeti területen szerzett tapasztalat
  • tehetséggondozó programokban való részvétel és tapasztalat
  • pályázatírásban való jártasság
  • referencia a szakmai tevékenységről
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési rutin
  • saját gépjármű

HÁTTÉR:

  • szakmai továbbképzés és előrelépési lehetőség
  • folyamatosan fejlődő, innovatív szervezeti háttér
  • fiatalos, lendületes csapat
  • rugalmas munkaidő

  • Fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel, fizetési igény megjelöléssel az iroda[kukac]osszproba.hu e-mail címen.

Jelentkezési határidő: 2020. november 6. (péntek) 24.00 óra

Jegyvásárlás